Cene ski i snowboard rente / servisa

Renta skija i snowboard-ova

TipUslugaVikend5 dana7 dana
SKI + SNB RegularKomplet299034904390
Skije + štapovi209024903490
Ski cipele (36-50) I klasa139017901990
SKI + SNB I Klasa
Komplet349044905990
Skije + štapovi249033694690
Ski cipele (36-50) I klasa199021902490
PremiumKomplet399059907990
Skije319046906490
SKI + SNB VIPKomplet5990749010990
Skije499064908990
SKI + SNB PrestigeKomplet6390799011990
Skije529067909990
DecaKomplet229029903990
Skije (do 140cm)169022902990
Ski cipele (do broja 38)111014901890
Ski štapovi300300500
Kacige5908901190
Za iznajmljivanje ovogodišnje opreme, navedene cene se uvećavaju za 1000 dinara.

Kada je seniorska skija dužine 140 cm, naplaćuje se po cenovniku za odrasle.

*Ovaj cenovnik odnosi se na MP objekat u Sava Centru.

**Za vreme školskih praznika, isključivo se rentiraju ski (skije, cipele i štapovi) i snowboard (snowboard daska i čizme) kompleti.

Cenovnik ski servisa

Tip servisaUslugaCena
Ski servis ARavnanje klizne podloge1300
Oštrenje rubnika
Voskiranje i poliranje “Swix” voskom
Ski servis BRavnanje klizne podloge1900
Izrada strukture na kliznoj podlozi
Oštrenje rubnika
Voskiranje i poliranje “Swix” voskom
Ski servis CRavnanje klizne podloge2100
Popunjavanje oštećenja klizne podloge
Oštrenje rubnika
Voskiranje i poliranje “Swix” voskom
Ski servis DRavnanje klizne podloge2800
Popunjavanje oštećenja klizne podloge
Izrada strukture na kliznoj podlozi
Oštrenje rubnika
Voskiranje i poliranje “Swix” voskom
Ski servis ERavnanje klizne podloge4200
Popunjavanje oštećenja klizne podloge
Izrada strukture na kliznoj podlozi
Ručno oštrenje rubnika (bočnog i donjeg)
Voskiranje i poliranje “Swix” voskom (peglom)
Ostale uslugeMontiranje vezova bez šablona I3000
Montiranje vezova bez šablona II5000
Montaža sistemskog veza1000
Montiranje vezova na nebušene skije1500
Demontaža + montaža, popunjavanje rupa1900
Demontaža vezova200
Voskiranje300
Voskiranje fluoro voskovima + peglom600
Oštrenje600
Lepljenje slika1000
Konzerviranje3000
Skraćenje štapa300
Zamena krplje300

Cenovnik snowboard servisa

Tip servisaUslugaCena
Snowboard servis ARavnanje klizne podloge1500
Oštrenje rubnika
Voskiranje i poliranje “Swix” voskom
Snowboard servis BRavnanje klizne podloge2200
Izrada strukture na kliznoj podlozi
Oštrenje rubnika
Voskiranje i poliranje “Swix” voskom
Snowboard servis CPopunjavanje oštećenja3000
Ravnanje klizne podloge3300
Izrada strukture na kliznoj podlozi
Oštrenje rubnika
Voskiranje i poliranje “Swix” voskom
Boot fittingBrušenje – pancerice3000
Širenje – pancerice2500