Cenovnik rente

TipUslugaVikend5 dana7 dana
SKI + SNB I Klasa
Komplet349044905990
Skije + štapovi249033694690
Ski cipele (36-50) I klasa199021902490
SKI + SNB RegularKomplet299034904390
Skije + štapovi209024903490
Ski cipele (36-50) I klasa139017901990
PremiumKomplet399059907990
Skije319046906490
SKI + SNB VIPKomplet5990749010990
Skije499064908990
SKI + SNB PrestigeKomplet6390799011990
Skije529067909990
DecaKomplet229029903990
Skije (do 140cm)169022902990
Ski cipele (do broja 38)111014901890
Ski štapovi-300300500
Kacige-5908901190

Ukoliko se iznajmljuje potpuno nova oprema, navedene cene se uvećavaju za 1000 dinara

Kada je seniorska skija dužine 140 cm, naplaćuje se po cenovniku za odrasle

*Ovaj cenovnik odnosi se na MP objekat u Sava Centru

Snowboard servis

Tip servisaUslugaCenaSkibus
Snowboard servis ARavnanje podloge1500-20%
Oštrenje kantni
Voskiranje
Snowboard servis BRavnanje podloge2200
Struktura
Oštrenje kantni
Voskiranje
Snowboard servis CPopunjavanje oštećenja3000
Ravnanje podloge3300
Struktura
Oštrenje kantni
Voskiranje
Boot fittingBrušenje - pancerice3000
Širenje - pancerice2500

Ski servis

Tip servisa Usluga Cena Skibus
Ski servis A Ravnanje podloge 1400 -20%
Oštrenje kantni
Voskiranje
Ski servis B Ravnanje podloge 1900
Struktura
Oštrenje kantni
Voskiranje
Ski servis C Ravnanje podloge 2100
Popunjavanje podloge
Oštrenje kantni
Voskiranje
Ski servis D Popunjavanje oštećenja 2800
Ravnanje podloge
Struktura
Oštrenje kantni
Voskiranje
Ski servis E Popunjavanje oštećenja 4200
Ravnanje podloge
Struktura
Ručno oštrenje kantni (bočne i donje)
Voskiranje peglom
Ostale usluge Montiranje vezova bez šablona I 3000
Montiranje vezova bez šablona II 5000
Montaža sistemskog veza 1000
Montiranje vezova na nebušene skije 1500
Demontaža + montaža, popunjavanje rupa 1900
Demontaža vezova 200
Voskiranje 300
Voskiranje fluoro voskovima peglom 600
Oštrenje 600
Lepljenje slika 1000
Konzerviranje 3000
Skraćenje štapa 300
Zamena krplje 300