Ski renta i servis

Škola skijanja KopSport  060/0885088kopsport@ski.rs

Ski renta

Iznajmljivanje skija opreme ima prednosti u odnosu na kupovinu, posebno ukoliko imate pouzdano mesto na kojem ćete dobiti kvalitet kakav tražite. Važno je znadi da kvalitet vašeg skijanja može bitno zavisiti od toga koliko često je rentirana oprema servisirana. Snowboard ili skije zahtevaju redovan tretman, što podrazumeva adekvatno oštrenje i voskiranje ski opreme.

Sva oprema koju rentiramo se održava u našem ski servisu, koristeći savremene Reichmann mašine. Servisiranje, a potom i održavanje, ima veliki značaj kad je u pitanju bezbednost na stazi, ali i upravljanje skija ili snowboarda čini mnogo lakšim.

U okviru naših ski rent mesta, na Kopaoniku, Zlatiboru i Beogradu, imate mogućnost da birate ski odnosno snowboard opremu na osnovu svojih mogućnosti i skijaškog znanja. To znači da možete birati opremu za početnike, za one koji poseduju solidnu osnovu, opremu namenjenu onima koji su se već dobro izveštili i ovladali tehnikom skijanja, kao i opremu za one koji su svoje skijaške sposobnosti doveli na nivo profesionalizma. U rental ski servisu možete dobiti svu stručnu podršku ljudi koji se godinama bave održavanjem opreme. Preporučiće vam opremu koja će vaše skijanje učiniti lakšim i bezbednijim, na osnovu vaših sposobnosti.

 

Kako izabrati odgovarajuću ski opremu?

Da bi vam ski oprema bila odgovarajuća i u skladu sa vašim zahtevima, potrudili smo se da vam ponudimo različite pakete usluga, kako bismo u potpunosti odgovorili vašim potrebama.

Prednosti iznajmljivanja kvalitetne i redovno servisirane opreme:

     Dobra kontrola skija i na zaleđenim stazama

     Veća bezbednost skijaša

     Uspešnije savladavanje svih skijaških elemenata

Odabir opreme za decu vrši se na osnovu visine deteta. Dečiji komplet podrazumeva skije dužine do 140cm i ski cipele do veličine 38.

RENTA SKIJA

regular

REGULAR

Ski oprema iz prethodnih sezona. Ove skije su namenjene isključivo početnicima.

premium

PREMIUM

Jako kvalitetne skije, visokih performansi iz prethodnih sezona. Pretežno su namenjene su iskusnijim skijašima.

vip

VIP

Veoma kvalitetne skije visokih performansi nove i prethodne sezone, namenjene iskusnijim skijašima.

prestige

PRESTIGE

Veoma kvalitetne skije najnovije generacije visokih performansi iz nove sezone. Namenjene su iskusnim skijašima..

SNOWBOARD RENTA

intermediate

INTERMEDIATE

Ski oprema iz prethodnih sezona. Ove skije su namenjene isključivo početnicima.

Advance

ADVANCE

Kvalitetne skije iz prethodnih sezona, namenjene kako početnicima, tako i isukusnijim skijašima.

snowboard-kid

KIDS

Jako kvalitetne skije, visokih performansi iz prethodnih sezona. Pretežno su namenjene su iskusnijim skijašima.

Cenovnik iznajmljivanja ski i snowboard opreme


TipUslugeVikend5 dana7 dana
SKI / SNB RegularKomplet319027904790
Skije + štapovi209024903490
Ski cipele (36-50) I klasa139017901990
SKI / SNB PremiumKomplet349044905990
Skije + štapovi249033904690
Ski cipele (36-50) I klasa199021902490
SKI / SNB AdvanceKomplet399059907990
Skije + štapovi319046906490
SKI / SNB VIPKomplet5990749010990
Skije499064908990
SKI / SNB PrestigeKomplet6390799011990
Skije + štapovi529067909990
Ski oprema za decuKomplet229029903890
Skije (do 140cm)169022902790
Ski cipele (do broja 38)111014901890
Ski štapovi290290490
Kacige za odrasle5908901190
Kacige za decu490690890
Za iznajmljivanje ovogodišnje opreme, navedene cene se uvećavaju za 1000 dinara. Kada je seniorska skija dužine 140 cm, naplaćuje se po cenovniku za odrasle.
*Ovaj cenovnik odnosi se na MP objekat u Sava Centru.
**Za vreme školskih praznika, isključivo se rentiraju ski (skije, cipele i štapovi) i snowboard (snowboard daska i čizme) kompleti.
**Za vreme školskih raspusta i praznika članovi Ski bus-a nemaju pravo na dodatni popust.